Mrazivý závěr roku se podepsal na výsledné ceně tepla

Teploty hluboko pod bodem mrazu na konci loňského roku se negativně projevily v konečném účtu za teplo. Oproti zaplaceným zálohám se mezi vlastníky bude rozúčtovávat nedoplatek v celkové výši 91.414,- Kč.

S podrobným průběhem spotřeby jednotlivých médií v loňském roce se můžete seznámit na samostatné stránce Spotřeba energií.

2 komentáře

Got Something To Say:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Jako v každém jiném domě, kde je společné vytápění se i zde nehorázně plýtvá. Stačí si sáhnout na „odtokovou“ stoupačku – trvale horká. Drtivá většina lidí má ventil na pětku a místo snížení otevírá okno na ventilačku.

Lide jako ty Kamile si ale neuvedomuji ze cim vice to teplo skrtis, tim vice za nej zaplatis (prepocteno na jednotku, nikoliv v konecnem souctu). Chceme mit doma teplo a pohodli a nebudeme prece mrznout a v kozichu. Jestli na to nemas, odstehuj se nekam na Sicilii. Omlouvam se za pozdni reakci, jen jsem o nasem webu ani nevedel. Ta cena mi ale moc prehnana neprijde.I kdyz milejsi by byl preplatek nez nedoplatek. Zaroven je mi jasne ze Avia a.s. si z nas udelala dojnou kravu a nebylo to zrovna stastne reseni kupovat byt v tomto rozfoukanem panelaku a vubec na tomto sidlisnim ghetu.
Pekny den. Vavra.

Copyright © 2023. Powered by WordPress & Romangie Theme.