Hlášení závad

Technické závady na společných prostorách domu nehavarijního charakteru (nehrozí bezprostřední nebezpečí ohrožení života, zdraví či majetku) vlastníci bytů oznamují výhradně výboru Společenství, který zajistí jejich opravu. Upřednostňujeme způsob oznámení dle tohoto pořadí:

  1. e-mailem: na adresu svj@praha-9.eu
  2. telefonicky: 608 100 567
  3. osobně u některého z členů výboru SVJ
  4. diskusní místo Závady a havárie

Havárie:

VÝTAH: V případě nutnosti vyprošťovacích prací z výtahu kontaktujte firmu EURO VÝTAHY, s.r.o., na nonstop lince: 602 433 878.

TEPLO: Havárie na dodávkách tepla a teplé vody se oznamují havarijní službě Avia energo, s.r.o., na nonstop lince: 272 047 425 nebo 739 246 636

VODA: Poruchy s dodávkou studené vody se hlásí PVK na čísle: 840 111 112.

5 komentářů

Got Something To Say:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

nesvítí světla u vchodu ze předu i zezadu

Kdy bude proveden odečet vody? V úterý, tj. ale 17.1. nebo 18.1., tj ve středu. Na vyvěšené informaci je uvedeno v úterý 18.1.
Děkuji.

Dosud neodstraněnou závadu na stoupačce teplé vody. Od prosloužení stoupačky TV do BJ p. Lázničková dochází k opakovaným problémům dodávky TV do BJ na pravé straně domu až do BJ p.Somorová. Při každé odstávce nebo výpadku el. produ v domě (nedávno při opravě výtahu) se zavzdušní stoupačka . Voda se pak musí i několik minut odtáčet, aby se do BJ dostala. Ať Fa, která rozvody dělal závadu urychleně odstraní a majitel BJ v 8.p. by měl mít povinnost stoupačku odvdušňovat, protože tato závada vzniká hlavně tím, že teplou vodu neodebírá. BJ v 8.p. se vyhovělo a my ostatní na to doplácíme. Mám dojem, že TV je dost drahá nechci platit TV, když mi teče studená.

Copyright © 2023. Powered by WordPress & Romangie Theme.